جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
1 2 3 4 
به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: افزایش قیمت روغن موتور باید متناسب با ارزبری آن باشد، سازمان حمایت از مصرف‌کننده موظف است این موضوع را کنترل کند.
اخبار اين گروه:
جامعه دیگر کشش و توان افزایش قیمت خودرو را نداردجامعه دیگر کشش و توان افزایش قیمت خودرو را ندارد
بررسی نقش جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی در کاهش قیمت خودروبررسی نقش جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی در کاهش قیمت خودرو
تنها راه افزایش کیفیت در صنعت خودرو ، واگذاری آن به بخش خصوصی استتنها راه افزایش کیفیت در صنعت خودرو ، واگذاری آن به بخش خصوصی است
هر گونه افزایش کرایه بیش از نرخ مصوب تخلف استهر گونه افزایش کرایه بیش از نرخ مصوب تخلف است
به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از واردات خودروهای هیبریدی با کاربری تاکسی در صورت موافقت هیأت دولت خبر داد.
اخبار اين گروه:
افزایش ساعت کار مترو همزمان با آغاز نمایشگاه بين المللی قرآن در ماه مبارك رمضان
افزایش ساعت کار مترو همزمان با آغاز نمایشگاه بين المللی قرآن در ماه مبارك رمضان
توقف نوسازی تاکسی های فرسوده در نقطه صفرتوقف نوسازی تاکسی های فرسوده در نقطه صفر
افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس از امروزافزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس از امروز
افزایش کرایه‌ های تاکسی از صبح امروزافزایش کرایه‌ های تاکسی از صبح امروز
به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، احد وظیفه مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، با توجه به آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی گفت: امروز (دوشنبه ۳۰ اردیبهشت) برای مناطق شمال غرب، غرب، دامنه‌های البرز، دامنه‌های زاگرس، جنوب، جنوب شرق، بخش‌هایی از جنوب غرب، مرکز، شرق کشور، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
اخبار اين گروه:
کاهش ۲۰ درصدی مردودی خودرو‌های سنگین در معاینه فنیکاهش ۲۰ درصدی مردودی خودرو‌های سنگین در معاینه فنی
وسایل نقلیه؛ متهم اصلی آلودگی در کلانشهر‌هاوسایل نقلیه؛ متهم اصلی آلودگی در کلانشهر‌ها
پیش‌بینی بارش باران برای اغلب مناطق کشورپیش‌بینی بارش باران برای اغلب مناطق کشور
وزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروزوزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروز
به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،شهردار منطقه 13 از برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور جمعی از مسئولین ارشد شهرداری تهران روز پنجشنبه 12 اردیبهشت ماه در محدوده این منطقه خبر داد
اخبار اين گروه:
راه اندازی 4 خانه دوچرخه در منطقه 15 راه اندازی 4 خانه دوچرخه در منطقه 15
دوچرخه سواری خانوادگی در شمال تهران برگزار می شوددوچرخه سواری خانوادگی در شمال تهران برگزار می شود
همایش بزرگ دوچرخه سواری شهروندی در منطقه 10 پایتختهمایش بزرگ دوچرخه سواری شهروندی در منطقه 10 پایتخت
نخبگان منطقه 3 به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» پیوستندنخبگان منطقه 3 به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» پیوستند
به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،پل فلزی کوی نصر پس از برچیده شدن از محل تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد، برای نصب مجدد در محل این تقاطع و استفاده به منظور محلی برای گذران اوقات فراغت و پیاده روی بهسازی و مرمت خواهد شد.
اخبار اين گروه:
اصلاح هندسی برخی معابر ترافیکی در محدوده تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمداصلاح هندسی برخی معابر ترافیکی در محدوده تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد
ابلاغ رویکردهای جدید اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهرانابلاغ رویکردهای جدید اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران
ترمیم و لکه گیری بیش از 9 هزار نقطه از معابر شهر تهرانترمیم و لکه گیری بیش از 9 هزار نقطه از معابر شهر تهران
پیگیری مراحل اجرایی پروژه احداث خانه شهرپیگیری مراحل اجرایی پروژه احداث خانه شهر
به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مدیر آژانس حمل و نقل عمومی شهر دوبی اعلام کرده است که شهروندان این شهر از این پس قادر خواهند بود کرایه تاکسی خود را با استفاده از گوشی‌های هوشمند، کارت‌های اعتباری یا فناوری NFC به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز،در
اخبار اين گروه:
ژاپن؛ قطار سریع‌السیر «هلو کیتی» به راه افتادژاپن؛ قطار سریع‌السیر «هلو کیتی» به راه افتاد
سیستم حمل و نقل در شهرهای آلمان رایگان می شودسیستم حمل و نقل در شهرهای آلمان رایگان می شود
شهر شنزن پیشگام راه اندازی اتوبوس های برقیشهر شنزن پیشگام راه اندازی اتوبوس های برقی
حمل و نقل عمومی در بروکسل در روزهایی با هوای آلوده «رایگان» شدحمل و نقل عمومی در بروکسل در روزهایی با هوای آلوده «رایگان» شد
به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، از برخورد سه خودرو سواری و یک موتورسیکلت در خیابان امام خمینی(ره) تهران خبر داد که در این حادثه فرد موتورسوار جان خود را از دست داد.
اخبار اين گروه:
وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در نوزدهم اردیبهشت‌ماهوضعیت ترافیکی معابر پایتخت در نوزدهم اردیبهشت‌ماه
آخرین وضعیت ترافیکی امروز ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۸آخرین وضعیت ترافیکی امروز ۱۹ اردیبهشت ماه ۹۸
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 15 اردیبهشت 98آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 15 اردیبهشت 98
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 14 اردیبهشت 98آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها در 14 اردیبهشت 98
به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای، ۳۷ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقلی را مورد رسیدگی قرار داد و احکام حقوقی لازم را صادر کرد.
اخبار اين گروه:
مهلت پرداخت عوارض آزادراهی تمدید شدمهلت پرداخت عوارض آزادراهی تمدید شد
جابه جایی بیش از ۷ میلیون مسافر با ناوگان عمومیجابه جایی بیش از ۷ میلیون مسافر با ناوگان عمومی
نحوه ثبت تخلفات اتوبوس‌های بین‌شهری توسط مسافراننحوه ثبت تخلفات اتوبوس‌های بین‌شهری توسط مسافران
۱۶ هزار دستگاه اتوبوس فرسوده داریم۱۶ هزار دستگاه اتوبوس فرسوده داریم
  
رسانه تصویری
تازه های خبر
گفتگو
به گزارش شهرداری نیوز، دانشیار مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام اين كه آنچه امروز صنعت خودروي ايران بايد دنبال نمايد، مشاركت با خودروسازان صاحب تكنولوژي و توليد محصول با بِرند داخلي است، گفت: با توجه به آغاز سرمايه گذاري خارجي در جريان پَسابرجام، قطعاً هر گونه تعامل و همكاري با خودروسازان معتبر جهان، باعث انتقال تكنولوژي و ارتقاي كيفيت خودروهاي داخلي خواهد شد.
به گزارش شهرداری نیوز، یک استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این که توسعه مراکز طراحی و تولید در شرکت های خودروساز، می تواند صنعت خودروی ایران را در دست یآبی به توسعه درون زا و عرضه محصولات جدید و به روز کمک کند، گفت: قطعاً با سرمایه گذاری شرکت های خودروساز در حوزه طراحی و فعال سازی مراکز تحقیق و توسعه...
به گزارش شهرداری نیوز، يك اقتصاددان با اعلام اين كه هر گونه همكاري با خودروسازان خارجي در قالب انتقال تكنولوژي و دانش فني، اقدام مؤثري در صنعت خودروي ايران است، اظهار كرد: همكاري خودروسازان ايران با خودروسازان جهان، مي تواند مزايايي همچون انتقال تكنولوژي، ارتقای كيفيت، تنوع در محصولات تولیدی و بازاريآبي و صادرات را براي این صنعت در بر داشته باشد.
به گزارش شهرداری نیوز:يك كارشناس صنعت خودرو با اعلام اين كه صنعت خودروي ايران بايد با نوآوري در چرخه توليد بتواند به عرصه هاي جهاني ورود كند، گفت: در صورت توسعه همه جانبه خودروسازي داخلي، خودروسازان بزرگ جهان خواهان مشاركت و سرمايه‌گذاري در صنعت خودروي ايران خواهند شد.
يادداشت
به گزارش تهرانی نیوز؛، مصرف بی رویه انرژی در کشور اگرچه بسیار نگران کننده است، اما این مانع آن نیست که تامین سوخت پایدار شهروندان دچار چالش شود و آنان با وجود رشد مصرف بنزین، نوروز آرامی را به جهت تامین پایدار پشت سر نگذارند.
به گزارش شهرداری نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص واگذاری سهام فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند و مجموعه شهر آفتاب به بانک شهر گفت: فلسفه اصلی واگذاری شهروند، توسعه برند شهروند در استان‌ها و شهرستان‌ها است و دلیل اینکه بانک شهر برای خرید سهام انتخاب شد این است که در بخش حقیقی و حقوقی کسی اعلام آمادگی نکرد.
به گزارش شهرداری نیوز، درپي انتشار خبر بازداشت مديرمسوول سايت معماري نيوز و نسبت دادن آن به شهردار تهران كانال تلگرامي سخنگوي شهرداري تهران ضمن تكذيب اين انتساب، نكاتي را مطرح كرده است.
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری نیوز، معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با صدور اطلاعيه اي در خصوص تشديد آلودگي هواي پايتخت اعلام كرد: هواي تهران براي تمامي گروه هاي جامعه و به عبارتي براي 9 ميليون شهروند تهراني ناسالم است.