جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) گفت: با تامين منابع مالي ۸ کیلومتر از خط ۷ مترو شامل سه ايستگاه محمديه، مولوي و بسيج تا پايان شهريور ماه راه‌اندازي مي‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به اجرای پایلوت طرح جدید نوسازی تاکسی‌های فرسوده اشاره کرد و گفت: براساس این طرح مقرر شد شرکت بهینه سازی مصرف سوخت از منابع ماده ۱۲ رفع موانع تولید یارانه به تاکسیرانی اختصاص دهد و شرکت خودروساز نیز قرار است ۱۰۰دستگاه خودرو با ظرفیت پیمایش ۳۰۰کیلومتر تولید کند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در طول ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب در مکان مصلی حضرت امام خمینی «ره» از تاریخ چهارم اردیبهشت ماه تا آخرین روز کار نمایشگاه، خدمت رسانی ویژه ای را به علاقه مندان و بازدیدکنندگان محترم ارائه می کند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر کل راه آهن قم از تمهیدات لازم جهت جابجایی زائرین مسجد مقدس جمکران از طریق ناوگان ریلی خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، پیمان سنندجی در خصوص راه اندازی خطوط گردشگری (تهران گردی) در شهر تهران اظهار داشت:

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خدمات این شرکت برای ایاب و ذهاب شهروندان به بهشت زهرا (س) در پنج شنبه و جمعه آخر سال 97 را اعلام کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه سال 98 را سال پرباری برای متروی تهران دانست.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: متعاقب تصویب شورای شهر پیگیر اخذ مجوز مراجع قانونی ذیربط برای انتشار 2 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خطوط شش و هفت متروی تهران هستیم که در این صورت می توانیم به بهبود وضعیت مترو در سال 98 بیشتر امیدوار باشیم.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از آغاز توزیع لاستیک تاکسی ون ها در پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،ايستگاه متروي بعثت با 99 درصد پيشرفت فيزيكي و نصب تجهيزات پله‌هاي برقي، سیستم کنترل هواساز و تهویه مطبوع آماده بهره‌برداري است

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، ايستگاه‌هاي هلال احمر، تربيت مدرس و ميدان صنعت در حال حاضر با بيش از 80 درصد پيشرفت از نظر ساختماني و تجهيزاتي در فاز دوم بهره‌برداري قرار د

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداري متروي تهران و حومه با اشاره به اینکه خطوط مترو براساس سرفاصله دو دقیقه ای طراحی شده، گفت: کمبود دو هزار واگن و عدم احداث و تجهیز پارکینگ ها دلایل اصلی محقق نشدن كاهش سرفاصله ها است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز ، با بستر سازی مناسب برای استفاده مردم از حمل و نقل عمومی می توان گام های موثری در جهت بهبود کیفیت هوا و کاهش آلودگی های زیست محیطی که پیرامون را احاطه کرده است برداشت...

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، تست سرد قطعه جنوبي خط ۶ متروی تهران به‌طول 10 كيلومتر از ایستگاه دولت‌آباد تا ايستگاه ميدان امام‌حسين(ع) با حضور جمعي از مسئولان شركت مترو با موفقيت اجرا شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سازمان تاکسیرانی نسبت به فعالیت برخی مجموعه های متفرقه مالی و رفاهی برای تاکسیرانان هشدار دارد و اعلام کرد که این مجموعه ها هیچ مجوزی از این سازمان ندارند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، متروي تهران و حومه از نظر قيمت جزء ارزان ترین بلیت هاي جهان و بر اساس شاخص طول خطوط در میان ۲۰ مترو برتر جهان معرفي شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با تاکید بر لزوم ثبت نام اطلاعات کامل راننده و خودرو در سامانه سرویس مدارس در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی، گفت: براساس نظارت های صورت گرفته توسط سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور در آذرماه امسال،200 خودرو سرویس مدرسه که فاقد علائم و استانداردهای لازم بوده اند، برخورد شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: اتوبوس واژگون شده در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات زیر نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نبوده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از ترخیص 30 درصدی قطعات واگن های مترو از گمرک بندرعباس خبر داد و گفت: این قطعات به زودی وارد خطوط تولید شرکت واگن سازی مترو خواهند شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از هوشمندسازی پایانه های تاکسیرانی خبر داد و گفت: حضور و غیاب و تردد تاکسی ها در پایانه ها به وسیله سیستم های هوشمند رصد و بر عملکرد آن ها نظارت می شود.