جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، با توجه به آغاز سال جدید و تغییرات در برنامه های پلیس راهور کشور به گفتگو با یکی از عوامل پلیس راهور ناجا پرداختیم . به گفته وی با توجه به ابلاغ دستورالعمل های جدید شاهد بهبود وضعیت ترافیکی در کلان شهرها و بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم عزیز خواهیم بود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فاتب اعلام کرد که ارتکاب دو تخلف همزمان موجب توقیف وسیله نقلیه خواهد شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مراسم افتتاح سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سه‌شنبه با حضور رئیس جمهور در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیران عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران روز گذشته دور یک میز نشستند و بر سر لزوم افزایش ایمنی تردد در میدان مرکزی میوه و تره بار از طریق کنترل هوشمند جریان عبور و مرور در این مرکز خدماتی پر تردد و ساز و کار اجرای این تصمیم توافق کردند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،کامیون‌های حامل 20 تُن میوه اهدایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که ظهر روز گذشته به خوزستان اعزام شده بودند، به مقصد رسیدند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیش از ۴۱ میلیون گواهینامه در کشور صادر شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در حاشیه جلسه با سرکلانتران و رؤسای مناطق پلیس راهور فاتب با بیان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ از هر حیث باید نمونه باشد، گفت: سال ۹۸ برای پلیس راهور تهران سال تحول و نظم و دگرگونی در رفتار و انضباط بین کارکنان پلیس است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پیام نوروزی خود خطاب به همکارانش، سال 97 را سالی سخت با فراز و فرودهای فراوان، توصیف و تاکید کرد: امروز میادین و بازارهای میوه و تره بار به مأمن مردمی تبدیل شده‌اند که برای تأمین مایحتاج روزانه خود، چشم امیدشان به عملکرد ما است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در جمع فرزندان شهدا گفت: نقش سازمان مدیریت میادین در شرایطی که مردم با مسائل و مشکلات اقتصادی رو به رو هستند، بسیار مهم و حیاتی است و عملکرد کارکنان این سازمان در این شرایط، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و در این میان، مسئولیت فرزندان شهدای این سازمان مضاعف است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه شعار نوروزی پلیس راهور پرهیز از خطر، آرامش در سفر است، گفت: شعار ناجا نیز نشاط بهاری، نظم و قانون مداری است که رعایت این مسائل باعث می شود در بعد انتظامی و ترافیکی شاهد امنیت نوروزی باشیم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه بیش از ۱۴ هزار نفر بر اثر تصادفات جاده‌ای، جان خود را از دست می‌دهند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از افتتاح 4 بازار میوه و تره بار تا پایان هفته و تغییر ساعت کاری میادین به مناسبت سال نو از ساعت 8 الی 21 خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،بنابر اظهارات رئیس پلیس راهور ناجا، بیشتر تصادفات در مرز ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد لذا برنامه‌های بسیار جدی برای کاهش نقاط حادثه‌خیز جاده‌ها و شهرها در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از راه‌اندازی بیست غرفه نوروزی و توزیع اقلام آموزشی-فرهنگی مرتبط با ترافیک برای شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی پایتخت خبر داد؛

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها چهارشنبه 15 اسفند 97 خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح ترافیکی نوروز ۹۸ از ۲۵ اسفند در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا گرمدره در اکثر مقاطع و محور شهریار-تهران حدفاصل اندیشه تا شهرقدس نیمه سنگین است.