تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SHAHRDARINEWS.COM


مساجد غرب تهران آماده میزبانی از نمازگزاران عید سعید فطر
تاريخ خبر: دوشنبه، 13 خرداد 1398 ساعت: 16:59
به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مساجد منطقه 5 پایتخت آماده حضور شهروندان و برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم روز عید سعید فطر است.
 
رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه با اشاره به این مطلب گفت: با توجه به حضور گسترده شهروندان در مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر، مساجد سطح منطقه آماده هستند.
 
وی افزود : هم زمان با برگزاری نماز عید، ایستگاه های فرهنگی و صلواتی با اهدای کارت های دعای قنوت نماز عید فطر، برای ارائه خدمات به نمازگزاران، در اطراف مساجد مستقر هستند.
 
وی به مشارکت مدیران محله و خیرین، برای اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در سطح نواحی هفتگانه نیز اشاره کرد و افزود: به شکرانه یک ماه روزه داری و تعبد به درگاه پروردگار هم زمان با برگزاری جشن بزرگ مغفرت، جشن های مردمی در 79مسجد سطح منطقه و 29 سرای محله برگزارمی شود.
 
 به گفته شهردار منطقه برای انتقال نمازگزاران به محل برگزاری نماز جماعت عید فطر در مصلای تهران با هماهنگی اتوبوسرانی، وسیله تردد از میادین اصلی منطقه تدارک دیده شده است.
 
خسروآبادی افزود: اکران تبلیغات محیطی، آذین بندی، رفت و روب، پاکسازی و زیباسازی، شست و شو و لایروبی انهار،‌ استقرار اکیپ های سیار و ثابت سد معبر از دیگر اقدامات شهرداری منطقه در معابر اصلی است که به منظور برقراری رفاه حال شهروندان انجام می شود.